Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU Vide
MesajKonu: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyCuma Haz. 06, 2008 7:20 pm

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
“MESLEK LİSELERİ ve MESLEK YÜKSEKOKULLARININ
TOPLUMUN KALKINMASINDA ROLÜ ve ÖNEMİ”
20 HAZİRAN 2008

08.30 - 09.30
Sempozyuma Kayıt
Çay –Kahve İkramı

10.00 – 11.00
Açılış
Çağrılı Konuşmalar:
Prof. Dr. İSA EŞME YÖK Üyesi
Prof. Dr. ÜNAL YARIMAĞAN ÖSYM Başkanı

11.00 – 13.00
PANEL
Moderatör:
Prof. Dr. H.NERMİN ÇELEN
Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı

Panelistler:
Prof. Dr. ZİYA SELÇUK
Talim Terbiye Kurulu Eski Başkanı
BAYRAM AKBAŞ
Mesleki Yeterlilik Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı
CELAL BEYSEL
Türk Konfederasyon Yönetim Kurulu Başkanı
SACİT KATLANDUR
TUSİAD Mesleki Eğitim Danışmanı

13.00-14.00
Öğle Yemeği-Çay-Kahve İkramı

14.00 -16.30
Prof.Dr.YILDIZ KUZGUN
Ankara Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi
“Öğrencileri Mesleki Eğitime Yönlendirmede Rehber Öğretmenlerin Rolü”

16.30-17.00
Katılım Belgelerinin Dağıtımı.

Yer: Marmara Eğitim Köyü Maltepe Üniversitesi, Yabancı Diller Binası Mustafa Necati Konferans Salonu

En son Ö*M*E*R tarafından Cuma Haz. 06, 2008 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyCuma Haz. 06, 2008 7:21 pm

ARKADAŞLAR TATİLE BİR KAÇ GÜN ZAMAN AYIRIP BİRAZ GEÇ GİDEREK KATILMAYI DÜŞÜNÜRSEK YARARLI OLACAKTIR.
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:49 pm

ben zaten burdayım giderim abii:)))
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 6:04 pm

bende burdayım bende giderim...birlikte gidelim ist.da kalanlardan gelmek isteyenlerle...
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPaz Haz. 08, 2008 12:20 am

olur zuhal ayarlatız bı şeyler:))
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPaz Haz. 08, 2008 11:52 am

ok arkadaşlar inş güzel bir topluluk toplarız ve gideriz.
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:41 pm

önceden kayıt gerekmıyor demii:)
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptySalı Haz. 10, 2008 3:37 pm

yok sordum ben o gün sabah olacakmış orda yazıyo zaten
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPerş. Haz. 12, 2008 12:09 pm

oky tamamdır:)
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyCuma Haz. 13, 2008 8:14 pm

arkadaşlar ben ulaşımı yazayım isterseniz geşecek olanlara cuma sabahı kadıköyde buluşuruz.Kadıköyden başıbüyük mahallesine kalkan 19-B diye bir otobüs var sadece o gidiyor maltepe eğitim köyüne her gidişi de değil üstelik bazı saatlerde gidiyor.TOPLANIP GİTME AÇISINDAN EN UYGUN YÖNTEM HAFTA İÇİ SABAH HAREKET SAATLERİNE BAKTIM.

7:50
8:10
kadıköy rıhtım 2.taraftan kalkıyo (alkım tarafı) konferansa kayıt 8.30 da başlıyo ama kahvaltı filan da verilecek 10 açılış bizim için en uygun saat bunlar sefer süresinin 1 saate yakın olması da bu koşulu gerektiriyor.yani en geç 8 gibi kadıköy de buluşmamız lazım.

diğer bir alternatif ise maltepe köprüsünde inildiği taktirde başı büyük mahallesi yönünde yani köprüden hafif yukarı yüründüğünde bir manav var orada bina değil tahtadan kurma bişey onun önünde ücretsiz servisler kalkıyo CEVAHİR adında servizlerde maltepe eğitim köyü diye de kalkıyor.BU da aklınızda bulunsun ki maltepe ye yakın bir yerden gelecek olursa bu yolu kullanabilir.

sevgilerimle,saygılarımla....
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 6:20 pm

üniversitenin sitesinde ulaşımla ilgili bilgiyi paylaşayım.

İSTANBUL İÇİNDEN GELECEK KONUKLARIMIZ

1) 20 Haziran Cuma günü sabah saat 8:00’de ve 8.30’da Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosunun önünden birer otobüs kalkacak ve bu otobüsler 8.20 ve 8.50’de Bostancı Deniz Otobüsleri Terminali önünde bulunan misafirlerimizi de alarak doğruca Marmara Eğitim Köyü yerleşkesine gelecektir. Buna binebilirsiniz. Bu otobüsler program bitiminde misafirlerimizi bindikleri yere bırakacaklar.

2) Kadıköy Beşiktaş Vapur iskelesinin karşısından kalkan 19 B nolu belediye otobüsleri sabah saat 8:05, 8:20, 8:50, 12:40’ta Kadıköy’den kalkıp Marmara Eğitim Köyüne geliyor; Marmara Eğitim köyünden de saat 15:45, 17:00 servisleriyle Kadıköy’e dönüyor. Bu belediye otobüsünden yararlanabilirsiniz.

3) Maltepe’den (Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe) Marmara Eğitim Köyüne :8:30, 8:45, 9:00; 9:302 da servislerimiz hareket etmektedir. Bunlardan da yararlanabilirsiniz.
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 9:18 pm

evet bu üni için en zor şart ulaşım galiba biz ilk gittimizde burda okunur mu dedik tam bir köy yani boşuna dememişler eğitim köyü diye bi tane dağın tepesinde ulaşım için alternatifler dediğin gibi ama en uygunu beraber gitmek galiba onun yolu da 19-B den geçiyo
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPaz Haz. 15, 2008 8:46 pm

ayarlarız onu sorun olmaz:)
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptySalı Haz. 17, 2008 6:41 pm

bence kadıköyden gidicekler haldun tanerin ordan 8:00 ve 8:30 da kalkıcak olan servislere binebilirler. servisi kaçıranlara da 19-B ye biner.ulaşım çokda zor deil..
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 11:41 am

servis mi kalkıyormuş bu arada. duymamıştım
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPerş. Haz. 19, 2008 12:24 am

*.ZUHAL.* demiş ki:

İSTANBUL İÇİNDEN GELECEK KONUKLARIMIZ

1) 20 Haziran Cuma günü sabah saat 8:00’de ve 8.30’da Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosunun önünden birer otobüs kalkacak ve bu otobüsler 8.20 ve 8.50’de Bostancı Deniz Otobüsleri Terminali önünde bulunan misafirlerimizi de alarak doğruca Marmara Eğitim Köyü yerleşkesine gelecektir. Buna binebilirsiniz. Bu otobüsler program bitiminde misafirlerimizi bindikleri yere bırakacaklar.

2) Kadıköy Beşiktaş Vapur iskelesinin karşısından kalkan 19 B nolu belediye otobüsleri sabah saat 8:05, 8:20, 8:50, 12:40’ta Kadıköy’den kalkıp Marmara Eğitim Köyüne geliyor; Marmara Eğitim köyünden de saat 15:45, 17:00 servisleriyle Kadıköy’e dönüyor. Bu belediye otobüsünden yararlanabilirsiniz.

3) Maltepe’den (Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe) Marmara Eğitim Köyüne :8:30, 8:45, 9:00; 9:302 da servislerimiz hareket etmektedir. Bunlardan da yararlanabilirsiniz.
daha önce belitmiştim servis kalktığını..
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPerş. Haz. 19, 2008 10:29 am

pardon ben yeni görüdüm o kadıköyden kalkan servis olacağını.
FFeeyyzzaa
Yeni Üye
Yeni Üye
FFeeyyzzaa

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/03/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

MesajKonu: Geri: 6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU   6.GENÇLİK ve REHBERLİK SEMPOZYUMU EmptyPerş. Haz. 19, 2008 7:54 pm

sabahın 8'inden akşamın 5'ine kadar..cinnet geçirmek için tam ya..arkadaşlar yolunuz açık olsun:D

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası