Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Marmara_pdr_2007 Girişliler Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selam herkese

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
..::sema::..
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: selam herkese   selam herkese EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 6:38 pm

merhaba arkadaşlar. ben sema Smile daha ne diim bilmiyom.. +marmara pdr 1.snf öğrencisiyim Very Happy şimdilik bu kadar Laughing
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 9:42 pm

mrb sema,şule ben..yeni kazandın demek..hayırlı olsun:)) umarım beğenirsin-okulu gidip gördün mü bilmiyorum ama hayal kırıklığına uğramaman için herşeye hazırlıklı ol derim-okul açılınca tanışırız..görüşmek üzere...
AHMET
Yeni Üye
Yeni Üye
AHMET

Erkek
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 6 Nerden : ŞANLIURFA İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 11:49 pm

Merhaba sema şimdiden hayırlı olsun tebrik ederim çok yerinde bir tercih yapmışsın.Ahmet Smile
kineba
Yeni Üye
Yeni Üye
kineba

Yaş : Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:50 pm

allah yardımcın olsun sema arkadaş sende yaptın demek bu hatayı. allah sabır versin.
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 49 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptySalı Ağus. 26, 2008 4:21 pm

Arkadaşlar korkutmayalım,daha yeni gelmiş ya:)) Semacım senin gözün korkmasın,ilk seneden canına okumuyolar merak etme:))ama bu durum kaynak tarama dersi için geçerli değil malesef..Sad
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptySalı Ağus. 26, 2008 6:14 pm

arkadaşlar bence de gözünü korkutmayalım zaten sema tercih yapmadan önce baya araştırdı. bende okulumuzun iyisini kötüsünü anlattım.kendi tercih etti hayırlı olsun. gayet de güzel bi bölüm.
hoşgeldin canım:))
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
hırsız
Yeni Üye
Yeni Üye
hırsız

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 10/04/08 Mesaj Sayısı : 45 Nerden : adıyaman İş/Hobiler : futbol Kaçıncı Sınıf : hırsız

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptySalı Ağus. 26, 2008 8:30 pm

.....lan kineba sen memnun değil misin....bizim bölümden daha kral bölüm var mı?
ÖSLEM
Aktif Üye
Aktif Üye
ÖSLEM

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 82 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 9:29 am

bizim hem bölüm güsel hem de okulun adı var.gerisi kendini ne kadar geliştirdiğine bağlı.bence avantajlısın buraya gelmekle..ben pişman deilim (şimdilik:))iiki de gelmişim diorm..aramıza hoşgeldin sema Very Happy
..::sema::..
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 4:06 pm

ya okulu sadece dıştan görmek nasip oldu,içini bilmiom tabi Very Happy ama evet tercihlerden önce araştrdım ist ile marmara arasında kararsızdm ama marmara ağır basıodu:)..marmarayı gördüğnde biras hayal kırıklığna uğrayabilrsin flan demişlerdi..bide benim biras yol sorunum war ..herkes bana bunları sölüo ama olsun sonuçta istedğim bölümde ve istedğm ünide okucam gerisiini salla Very Happy
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 10:40 am

Semacım umarım-ki ben inanıyorum- bu düşüncelerin bölümü gördükten sonra da devam eder..yine söylüyorum fiziki şartlar gerçekten kötü..ama ben de pişman değilim kesinlikle,önemli olan elinden geleni yapmak,kendini geliştirebilmek..ben iyiki burdayım diyorum:)bölümümü seviyorum,arkadaşlarımı da:)))
ABDURRAHMAN ÖZKAN
Aktif Üye
Aktif Üye
ABDURRAHMAN ÖZKAN

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : İSTANBUL/KÜÇÜKCEKMECE(YEŞİLOVA) İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPerş. Ağus. 28, 2008 12:10 pm

benimde yol sorunum var ama ne yapalım katlanıyoruz yani zaman la insan alışıyo
cebrail ay
Yeni Üye
Yeni Üye
cebrail ay

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 11/04/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : AMED(diyarbakır) İş/Hobiler : hayat yalan,yalan hayat;her şey yalan... Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyCuma Ağus. 29, 2008 10:11 am

selam ey müslüman arkadaşlar.....
kineba senin kim olduğunu çözdüm.gerçi sende haklıısn ya.kim marmarya gelirki.başımızda o kadar dert var ki sema arkadaşımıza hangisini anlatalım.ya türkçecimiyiz,bilgisayarcımıyız,tarihçimiyiz,ingilizcecimiyiz yada araştırmacı mıyız hiç belli değil sema arkadaşım.bencede çok yanlış bir tercih yapmışsın.yazık olmuş yaaaaaaaa.ben olsam okula adım bile atmam..
yazık sana....
bence gelip kaydını yapıpta boşuna psikopatların arasına düşme.otur tekrar öss ye hazırlan bence...
inşalllah okul açıldığında tanışırız da yaptığım şakanın farkına varırsın
marmara p.d.r ailesine hoşgeldin...........................
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyCuma Ağus. 29, 2008 12:01 pm

cebrail,ben varkene sorunlardan yakınmak size düşmez kardeşim:P
korkuyorum her senem 1.sınıf gbi geçerse diye:P:))
yine de sizi çok seviyorumm:)))))
kineba
Yeni Üye
Yeni Üye
kineba

Yaş : Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 6:09 pm

cebrail arkadaş şunu söyliyim haksız olduğumu söyle. Lütfinin o okulda öğretim öyesi olması o okulun kötü bir okul olduğu kanısına varmak için yeterli değil mi?
ABDURRAHMAN ÖZKAN
Aktif Üye
Aktif Üye
ABDURRAHMAN ÖZKAN

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 11/03/08 Mesaj Sayısı : 86 Nerden : İSTANBUL/KÜÇÜKCEKMECE(YEŞİLOVA) İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 6:13 pm

yaw çok abarttınnız yani ben bilmesen ben bile korkardım
ÖSLEM
Aktif Üye
Aktif Üye
ÖSLEM

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 82 Nerden : İSTANBUL İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPaz Ağus. 31, 2008 10:25 am

ya biçok kişi okadar çalışıo da kazanamıo.yada olesine bi okulu kazanıo.arkadaşlar her okulun ii ve kötü yönü vardır.ama millete bakarsanız herkes genelde i yönlerinden bahsedio.ya bikere adı var bu okulun okarada beğennmeyenler de biras kendi uğraşıp kendisini geliştirmeye çalışsın.lütfen bu kadar kötülemeyelim okulumuzu...biçok kişinin yaşadıı sıkıntılar da okuldan deil kendinden dolayıdır....rica ediorm bu kadar da karalamayalım okulumuzu...
cebrail ay
Yeni Üye
Yeni Üye
cebrail ay

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 11/04/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : AMED(diyarbakır) İş/Hobiler : hayat yalan,yalan hayat;her şey yalan... Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPaz Ağus. 31, 2008 1:42 pm

selam ey mümin kardeşlerim..
öncellikle şule arkadaşıma teşekkür ederim,neden teşekür ettiğimi sorma;çünklü bende nedenini bilmiyom.sadece içimden geldi.
ama arkadaşlar gerçekten marmara pdr mükemmel.lütfffffffffffiiiiiiiiiiiii hoca bizi mahvetmiş vede bize büyükkayıplar vermiş olabailir;ama yinede her şeye rağmen okulu,insanları,yaşamayı ve bütün psikopat pdr cileri çok seviyorum.iyi vede hayırlı günler.
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPaz Ağus. 31, 2008 5:11 pm

cebrail..kardeşim..ben de sana teşekkür ederim..hatta herkese tşk ederim..Smile)
Arkadaşlarım büsürü puan yapıp da geldik biz bu okula,lütfi hocanın yada diğer bikaç kişinin bizi zorlaması yüzünden bölümümüzü kötülemeyelim bence de..çünkü gerçekten çok yetenekli,çok donanımlı hocalarımız var..(bknz:Bülent Hoca,Halil Hoca..)İnanıyorum ki biz gayret ettikten sonra kendimizi geliştirmemiz çok da zor olmıcak..
Benim eleştirdiğim nokta yalnızca fiziki şartların durumuydu..Bölümümü kötülemek için söylemedim..
Sizi seviyorum Smile)
Ö*M*E*R
Süper Üye
Süper Üye
Ö*M*E*R

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 12/03/08 Mesaj Sayısı : 292 Nerden : DARBOĞAZ(niğde) İş/Hobiler : ÖĞRENCİ Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 12:58 pm

hayırlı olsun diyorum ben sadece.korkutmuşlar seni biraz.dedikleri gibi gerçekten okul görünüş itibari ile czaip glemeye bilir ama ist pdr ye gitsen de fark etmeyecekti çünkü orada eğitim fakültesi kampusun dışında galiba.ama istanbulda okucaksın sonuçta değerlendir bunu derim önün çok açık.hayırlı olsun tekrar:)
FFeeyyzzaa
Yeni Üye
Yeni Üye
FFeeyyzzaa

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/03/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İstanbul İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 6:00 pm

selam arkadaşlarım..bence de o kadar kötülemeyin nihayetinde bi devlet üniversitesi idare ediverin işte:) istanbul üni mi marmara mı tartışmasında oyum marmaraya.çünkü ömer'in söylediği gibi istanbul eğitim fakültesi kampüsün dışında minicik bi bina, en azından aslanlar gibi kampüsümüz var bizim:)
ÖZKAN
Süper Üye
Süper Üye
ÖZKAN

Erkek
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 19/03/08 Mesaj Sayısı : 228 Nerden : ANTALYA İş/Hobiler : GALATASARAY Kaçıncı Sınıf : 2.SINIF

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyCuma Eyl. 12, 2008 3:48 pm

arkdaslar bu siteyi pdr 1 lerde de yayalım:d
hüseyin cömert
Yeni Üye
Yeni Üye
hüseyin cömert

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : sémsür(ADIYAMAN) İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyCuma Eyl. 12, 2008 10:31 pm

ya arkadaşlar bizler türkiyede ilk 5 bin içindeki insanlar olarak girdik marmaraya.lütfen kötülemeyelim emeğimize yazık be yaw.....
*.ZUHAL.*
Admin
Admin
*.ZUHAL.*

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 374 Nerden : ::karanlığın olmadığı yerden:: İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf : 2. sınıf

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyCuma Eyl. 12, 2008 11:14 pm

aslında kötülemek değilde yapıcı eleştiriler yapmak ve sesimizi birilerine duyurabilmek gerek. tabi dinleyecek birileri olursa. okulumuzun çok iyi olduğunu söylemek yalan olur bence. biz emek verdik kazanmak için hüseyin'in dediği gibi 5000 lere girerek bu okulu kazandık ama acaba bu okul bize bu emeğimizin karşılığı olarak gerçekten kaliteli bir eğitim ve kendimizi geliştirebilmek için seçenekler sunuyor mu? bunları sorgulamak lazım. tabi biz de bişeyler yapıo muyuz bu haklarımızı almak için bi dandik öss ye çalışmaktan başka? kendimi de katarak hiç bi çaba harcamadığımızı düşünüyorum.

türkiyenin yüksek puanlı bi üniversitesinde okuyoruz belki ama bu okulun çok kaliteli olduğu anlamına gelmiyor malesef. neredeyse her sene dünyanın en iyi üniversiteleri araştırılarak sonuçları açıklanıyor. ilk 500de bile yokuz.ülkemizden dünyadaki bilimsel araştırmalara da katılım o kadar az ki. gerçi bunlar hiç de şaşırtıcı değil. ne teşvik eden var araştırma yapmaya ne de o şevli, meraklı bi öğrenci. çift taraflı bi yetersizlik, hareketsizlik var bakalım nereye kadar.

Gerçekten emeğimize yazık... bize çok da bişeyi ölçmeyen,gençlere rakabet etmeyi öğretmekten başka hiçbir şey katmayan, sadece çok yetersiz olan kontenjanı doldurabilmek için yapılan bi sınava emeğimizi harcattıkları için yazık. enerjimizi bunlara harcadıkları için gerçekten emeğimize yazık...

(çok mu sitem ettim bilmem ki?!?!)
https://marmarapdr.yetkin-forum.com
>>>ŞuLee<<
Yeni Üye
Yeni Üye
>>>ŞuLee<<

Kadın

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyC.tesi Eyl. 13, 2008 6:28 pm

Zuhalcim sen baya dolmuşsun canım yaa:)
Siteminde haklısın valla..Gerçekten yüksek puanlar yaparak geldik biz buraya ama umduğumuzu bulamadık sanırım..
"Belki değişir yaa"diye lafta kalıcak bi umutla devam ediyoruz işte..napalım:/
hüseyin cömert
Yeni Üye
Yeni Üye
hüseyin cömert

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 13 Nerden : sémsür(ADIYAMAN) İş/Hobiler : Kaçıncı Sınıf :

selam herkese Vide
MesajKonu: Geri: selam herkese   selam herkese EmptyPtsi Eyl. 15, 2008 4:35 pm

katılıyorım sana zuhal.ewet öss gibi dev sınavı atlattıktan sonra insan bu sınavın büyüklük derecesine paralel bir üniversite bekliyo tabi ama malesef...ya aslında sadece marmara için geçerli değil türkiyedeki çoğu üniversite böyle.1-2 ünv. dışında hepsi genelde böyle.türkiyedeki ünv. iyi olması için yök'ün kalkması gerekir.dünyada yok böyle bir uygulama. ünv. denetleyen,gelişmesinin önünde engel olan siyasi bi kurum olarak değerlendiriyorum.siyasi diyorum çünkü her gelen parti kendi adamını getiriyor başa dolayıdıyla sistem tamamen bi paradoks içine giriyor.akp yök kalkacak dedi ne oldu kendi adamını getirdi başa.sorun çözüldü mü peki.....yök gibi kurumlar türkiyede gereksiz ve zararlıdır.işte görüyoruz dünyada ilk 500 de bile yok üniversitelerimiz.üniversitelerin gelişmesi için anti demokratik tüm uygulamaların ünv.önünden kaldırılması gerkir.yoksa eski tas eski hamam hesabı devam eder böyle.

selam herkese

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki